Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Shtetet:Shqipëri (Fshij) Fshijini të gjitha

farmacist - Shqipëri

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 52 rezultate (Këshilla për kërkim)

Farmacist/e

Farmacia Petal Pharma

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi petal pharma është një farmaci ku punohet me deshirë dhe përkushtim për ti ardhur në ndihmë pacientëve dhe klientëve. e ndodhur tek qendra "nobis", farmacia ka një klientel te zgjedhur si edhe një ambient pune mikprites dhe të vlersueshëm. ajo ofron një eksperiencë pune të përshtatshme për individët që dëshirojne të rriten prof...

Kerkohet farmacist/e

Tiranë, Shqipëri
Te kene provimin e shtetit. puna turni i-re dhe turni ii-te. ofrojme paga konkuruese ne treg, mbi 60.000 leke te reja. preferohen me eksperience pune te meparshme. kushte komode pune, nje dite ne jave pushim. adresa 1: zogu i zi adresa 2: laprake afati i fundit i aplikimit: 17/01/2022 23:03

Kerkojm farmacist/e

Tiranë, Shqipëri
Farmaci m&sons ne laprake kerkon te punsoje farmacist/e me ose pa eksperience per turnin e 1 dhe 2 kushte te mira pune paga 45000 pas 6 muajsh pune 55000 nje dite ne jave pushim per me shum informacion me kontaktoni ne what app .flm🙂 afati i fundit i aplikimit: 01/02/2024 09:47

Kerkohet farmacist\e

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet farmaciste kriteret: ▪️te kete perfunduar studimet e larta ne degen farmaci ▪️te kete eksperience pune 1 vit ▪️te jete fleksibel ne oraret e punes te gjithe te interesuarit luten te dergojne nje cv me email ne nr tone te cel. afati i fundit i aplikimit: 31/12/2022 15:09

Tirane, kerkohet farmacist/e

FUFARMA SHA

-
Tiranë, Shqipëri
Fufarma sh.a është ndërmarrja e parë farmaceutike në shqipëri. që nga viti 1946 ne përpiqemi me përkushtim për të plotësuar në kohë dhe cilësi nevojat e pacientëve dhe të institucioneve shëndetësore për barna dhe materiale mjekimi. për nevoja të rritjes së veprimtarive tona si dhe të zgjerimit të bashkësisë së produkteve tona me shumë art...

Kerkoj te punesoj -farmacist

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet te punesohet farmaciste ose farmacist me dokumentacion te rregullt me ose pa eksperience pune, me kohe te plote ose te pjesshme. paga e diskutueshme. afati i fundit i aplikimit: 01/01/2022 15:14

Tirane, ofrohet vend pune farmacist - e re

Marsida88

-
Tiranë, Shqipëri
Rrjeti farmaceutik ilumina kerkon drejtues teknike dhe farmaciste per destinacionin qendra lobi perballe tegut. turne te alternuara, page e kenaqshme te interesuarit te kontaktojne ne nr tel : 0696014313 cel. : 0696014313

Tirane, ofroj vend pune farmacist

jonadeon

-
Tiranë, Shqipëri
Farmaci agimi kerkon te punesoj farmaciste me orar te plote , farmacite ndodhet ne hyrje te kombinatit ose ne unaz te re prane kafe oslo. orari i plote. pagesa mjaft e kenaqshme. per cdo informacion mund te komunikojme ne telefon ose ne email jona_dyrmishi@hotmail.com 0673044625 ose 0675668775 + apliko

Tirane, ofrohet vend pune farmaciste, farmacist - e re

flori31xh

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet farmaciste, ne rrjetin e farmacive agimi ,me nje eksperjenc 30 vjecare ne treg, qe te kete marre provimin e shtetit, me dhe pa eksperjenc, mund te kontaktoni nepermjet tel +355 67 304 4625 imal mund te dergoni cv jona_dyrmishi@hotmail.com ose ne rrjetet socjale (farmaci agimi ) + apliko

Elbasan, ofrohet vend pune farmacist/e

PharmaLife.

-
Elbasan, Shqipëri
Ofrohet vend pune si farmacist/e. paga më e lartë e momentit në treg. kushte të përshtatshme dhe mjedis komod. cel. : +355 69 772 7526

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende vakante pune farmacist shqiperi

Vende vakante pune farmacist shqiperi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane