Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Shtetet:Shqipëri (Fshij) Fshijini të gjitha

farmacist - Shqipëri

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 56 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet farmacist/e

Farmaci 21

-
Tiranë, Shqipëri
Farmaci 21(prane 21dhjetorit),kerkon te punesoje nje koleg/e farmacist/e per turnin e pare. (paradites) part-time ose full-time. 💫 e diela pushim. 🌸 paga dhe kushtet e punes shume te mira. bonuse extra per objektivat javore te farmacise te interesuarit te kontanktojne ne nr cel: 0686495454 ose ne emailin ffarmacia290@gmail.com

Kerkohet farmacist

WorkItaly

-
Durrës, Shqipëri
Workitaly në emër të një klienti të saj të rëndësishëm italian lider kerkon te punesoj menjeher : farmacist/e pages e kenaqeshme pune e siguruar dhe akomodim falas ... bashkohuni me ne mundesi te reja 😃

Farmacist/e

Salus.tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Në kuadër të procesit të plotësimit të personelit, spitali salus kërkon farmacist/e për shërbimet spitalore me karakteristikat si më poshtë: -diplomë në degën e farmacisë -të ketë njohuri shumë të mira në përdorimin e excel-it dhe njohuri të mjaftueshme në programet e tjera kompjuterike. -të ketë përvojë pune të paktën 1 vjeçare, preferoh...

Shpallje vendi vakant, farmacist/e

Salus.tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Në kuadër të procesit të plotësimit të personelit, spitali salus kërkon farmacist/e për shërbimet spitalore me karakteristikat si më poshtë: • diplomë në degën e farmacisë • të ketë njohuri shumë të mira në përdorimin e excel-it dhe njohuri të mjaftueshme në programet e tjera kompjuterike. • të ketë përvojë pune të paktën 1 vjeçare, prefe...

Tirane, ofrohet vend pune farmacist

LinkedNet.al

-
Tiranë, Shqipëri
Për një prej partnerëve tanë me zgjerimin më të madh në tregun e farmaceutikës, po kërkojmë në qytetin e tiranës farmacist apo drejtues teknik! përgjegjësitë kryesore ekzekuton vendosjen e produkteve në rafte sipas rregullave të përcaktuara në manualin e punës; mban rregullin dhe pastërtinë e banakut dhe të ambientit; cakton vende të posa...

Tirane, ofrohet vend pune farmacist/e

Spitali Italian Salus

-
Tiranë, Shqipëri
Në kuadër të procesit të plotësimit të personelit, spitali salus kërkon farmacist/e për shërbimet spitalore me karakteristikat si më poshtë: • diplomë në degën e farmacisë • të ketë njohuri shumë të mira në përdorimin e excel-it dhe njohuri të mjaftueshme në programet e tjera kompjuterike. • të ketë përvojë pune të paktën 1 vjeçare, prefe...

Tirane, ofrohet vend pune farmacist/e

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group, në emër të klientit të saj është duke rekrutuar kandidatë në pozicionin e farmacist/e. kërkesat për pozicionin: diplomë nga fakulteti i mjekësisë, dega farmaci dhe me provim shteti përvojë pune prej të paktën 2 vjetësh në sektorin e farmacisë licensë farmacisti e vlefshme aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe gatishmëri p...

Tirane, ofrohet vend pune farmacist/e

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group, në emër të klientit të saj është duke rekrutuar kandidatë në pozicionin e farmacist/e. përgjegjësitë kryesore: kontrollon cilësinë e mallrave kontrollon cmimin e mallrave dhe faturimin korrekt të tyre fature,sistem,kuti bën mbylljen ditore të kasës dhe transmetimin e saj tregohet e gatshme për të bërë matjen e tensioni ...

Kerkoj farmacist per turnin e trete

Tiranë, Shqipëri
Farmacia m& sons kerkon farmacist per turnin e trete kerkesat :te kete mbaruar fakultetin e farmacise mundesisht me provim urdheri paga 80000 leke te reja ne muaj nje dite ne jave pushim orari 23-7:30 afati i fundit i aplikimit: 05/05/2024 09:47

Durres, ofroj vend pune farmacist/e

E2 Partners

-
Durrës, Shqipëri
E2 partners group, në emër të klientit të saj është duke rekrutuar kandidatë në pozicionin e farmacist/e ne qytetin e durresit. përgjegjësitë kryesore: kontrollon cilësinë e mallrave kontrollon cmimin e mallrave dhe faturimin korrekt të tyre fature,sistem,kuti bën mbylljen ditore të kasës dhe transmetimin e saj tregohet e gatshme për të b...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende vakante pune farmacist shqiperi

Vende vakante pune farmacist shqiperi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane