Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Shtetet:Kosovë (Fshij) Fshijini të gjitha

farmacist - Kosovë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 45 rezultate (Këshilla për kërkim)

Farmacist/e - e re

Non - Disclosed Client

-
Ferizaj, Kosovë
Konkurs pune kërkohet farmacist/e në ferizaj (ku së shpejti do të hapet barnatorja) kualifikimet: kandidatët duhet të kenë diplomë post-diplomatike (master) në fushën relevante. të posedojnë liçensën e farmacisë të lëshuar nga organi kompetent. njohja e gjuhes angleze. të kenë njohuri të shkëlqyera kompjuterike. për çdo info më shumë kont...

Farmacist/e & teknik/e të farmacisë

Bora Pharmacy

-
Prishtinë, Kosovë
Barnatorja bora pharmacy sh.p.k. në prishtinë shpall konkurs për: 1 teknik/e të farmacisë kriteret që duhen plotësuar: të ketë përvojë pune në barnatore; të ketë aftësi të shkëlqyeshme komunikuese, dëshirë për të mësuar dhe seriozitet në punë; të ketë aftësi për të punuar i/e pavarur; të jetë i/e gatshme të punojë në orar me ndërrime. 1 f...

Ofroj pune per farmacist/e 41

Mitrovicë, Kosovë
Vital health group / ftojmë të gjithë të interesuarit të konkurojnë për pozitat e punës me lokacion në mitrovicë: 1x farmacist/e; 3x teknik/e të farmacisë. ne kërkojmë nga aplikuesit për farmacist/e si dhe teknik/e të farmacisë të kenë: - eksperiencë pune në barnatore; - të kenë diplomë nga shkolla e mesme e farmacisë për teknik/e, ndërsa...

Konkurs pune - e re

KASTRATI Group

-
Prishtinë, Kosovë
Kastrati pharmacy shpall konkurs pune për: teknike të farmacisë prishtinë-fushë kosovë dërgoni cv-në në emailin: [email protected] +383 49 331 184 (+viber) +383 49 752 779 kriteret: të kryer shkollën e mjeksisë në drejtimin farmaci ose të keni licensën e punës. përvoja e mëhershme e preferuar. kastrati pharmacy ofron kushte të rregulluara...

Teknik/e i/e anestezionit

United Hospital

-
Prishtinë, Kosovë
United hospital l.l.c- hap konkurs për vend të lire pune në poziten: teknik/e i/e anestezionit detyrat dhe përgjegjësitë: kujdeset për mirëqenien e pacientit, informimi i pacientëve para operacionit të tyre që ka të bëj me detyrat e teknikut të anestezisë, posedimi i një kuptimi të thellë të efekteve anësore dhe rreziqeve që mund të shkak...

Medical representative

Dream Pharma

-
Besianë, Kosovë
Dream pharma sh.p.k është e specializuar në shpërndarjen dhe tregtimin e suplementeve ushqimore të cilësisë më të lartë për fertilitetin femëror dhe mashkullor, shtatzëninë, multivitamina për fëmijë etj. pozicioni: " medical representative " kërkohet: -të jetë e diplomuar në një nga degët e universitetit të mjekësisë ose të marketingut. -...

Infetmjere

Privat

-
Prishtinë, Kosovë
Cmimore e sherbimeve nè prishtine sherbimi dhénia e infuzionit (12 ero) dhènia e injeksionit (7 ero) heqje e kateterit urinar( 5 ero) pastrim i kateterit urinar (5 ero) matje e tensionit (4 ero) fraksiparina (5 ero) matia e glikemisè ( 4 ero) matje e parametrave (ta,p,spo2) (4 ero) whenie e lnsulines (4 ero ) pastrim i dekubitit (sipas vl...

Shofer te distribuimit, biolog, inxhinier te makinerise, inxhinier te teknologjise ushqimore, toksikolog, prezantues mje... - e re

Dave Pharma

-
Prishtinë, Kosovë
Dave pharma, llc. shpall konkurs per vende të lira pune: shofer te distribuimit (1); biolog (m/f). (1); inxhinier te makinerise (1); inxhinier te teknologjise ushqimore (1); toksikolog (1); prezantues mjekesor per regjionin e prishtines. (m/f). (1); pergjegjesite: të krijoj relacione me klientë të rinj nga vizitat ne terren të identif...

Spitali international hap konkurs per mirëmbajtëse

Spitali international ne pejë, shpall konkurs per poziten “mirembajtese”, te interesuarat te na kontaktojne ne numrin +38349476446 ne viber!

Shpallje për punë për fizioterapeutë (tri pozita)

Adresa: kroi i bardh ë , lam. ii, nr. 35, tel: +383 38 54 28 29, e-mail: [email protected] prishtinë : 08/08/2022 shpallje për punë qendrakosovare për vetë-përkrahje (qkvp) është themeluar në vitin 2005 me qëllimtë i mplementimit të metodologjisë sëvetë-përkrahjes (vetë-ndihmës) me qëllim të intervenimit për trajtimin eçfarëdo problemi t ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende vakante pune farmacist kosove

Vende vakante pune farmacist kosove dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane