Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Kohë e plotë (Fshij) Fshijini të gjitha

farmacist - Kohë e plotë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 55 rezultate (Këshilla për kërkim)

Farmacist/e & teknik/e të farmacisë

Bora Pharmacy

-
Prishtinë, Kosovë
Barnatorja bora pharmacy sh.p.k. në prishtinë shpall konkurs për: 1 teknik/e të farmacisë kriteret që duhen plotësuar: të ketë përvojë pune në barnatore; të ketë aftësi të shkëlqyeshme komunikuese, dëshirë për të mësuar dhe seriozitet në punë; të ketë aftësi për të punuar i/e pavarur; të jetë i/e gatshme të punojë në orar me ndërrime. 1 f...

Durres, ofroj vend pune farmacist/e

E2 Partners

-
Durrës, Shqipëri
E2 partners group, në emër të klientit të saj është duke rekrutuar kandidatë në pozicionin e farmacist/e ne qytetin e durresit. përgjegjësitë kryesore: kontrollon cilësinë e mallrave kontrollon cmimin e mallrave dhe faturimin korrekt të tyre fature,sistem,kuti bën mbylljen ditore të kasës dhe transmetimin e saj tregohet e gatshme për të b...

Durres, ofroj vend pune farmacist/e

E2 Partners

-
Durrës, Shqipëri
E2 partners group, në emër të klientit të saj është duke rekrutuar kandidatë në pozicionin e farmacist/e ne qytetin e durresit. përgjegjësitë kryesore: kontrollon cilësinë e mallrave kontrollon cmimin e mallrave dhe faturimin korrekt të tyre fature,sistem,kuti bën mbylljen ditore të kasës dhe transmetimin e saj tregohet e gatshme për të b...

Tirane, ofroj vend pune farmacist/e

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group, në emër të klientit të saj është duke rekrutuar kandidatë në pozicionin e farmacist/e. përgjegjësitë kryesore: kontrollon cilësinë e mallrave kontrollon cmimin e mallrave dhe faturimin korrekt të tyre fature,sistem,kuti bën mbylljen ditore të kasës dhe transmetimin e saj tregohet e gatshme për të bërë matjen e tensioni ...

Farmaciste

Farmatech Shpk

-
Vlorë, Shqipëri
Farmatech shpk kerkon te punesoje nje farmaciste / farmacist me ose pa provim shteti ne qytetin e vlores. kontrata sipas kodit te punes ne fuqi dhe me rroge te kenaqshme. na dergoni cv ne adresen info@farmatech.net

Farmaciste

Farmatech Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Farmatech shpk kerkon te punesoje farmaciste/farmacist me provim shteti. pozicione te lira ne farmaci me orar te plote dhe turne te alternuara. kontrate e rregullt pune sipas kodit ne fuqi dhe paga e kenaqshme. na dergoni cv ne adresen: info@farmatech.net

Konkurs pune - e re

KASTRATI Group

-
Prishtinë, Kosovë
Kastrati pharmacy shpall konkurs pune për: teknike të farmacisë prishtinë-fushë kosovë dërgoni cv-në në emailin: [email protected] +383 49 331 184 (+viber) +383 49 752 779 kriteret: të kryer shkollën e mjeksisë në drejtimin farmaci ose të keni licensën e punës. përvoja e mëhershme e preferuar. kastrati pharmacy ofron kushte të rregulluara...

Audiometrist/e – infermier/e

Salus.tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Në kuadër të procesit të plotësimit të personelit spitali salus kërkon të punësojë infermier/e – audiometrist/e . kriteret përzgjedhëse janë: -diplomë bachelor ne infermieri. -të ketë aftësi të mira komunikimi dhe aftësi për të punuar në grup. -përvoja në punë përbën avantazh. -të jetë njohës i gjuhes italiane dhe angleze. procedura e apl...

Data entry - ambito farmaceutico

LIFE

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi life sh.p.k, libri informazione formazione educazione, società leader nel settore dell'editoria professionale specializzata nella pubblicazione, vendita e distribuzione, per corrispondenza o per mezzo di canali telefonici o digitali di prodotti in abbonamento come libri, riviste e corsi di formazione in ambito medico-scientific...

Teknik/e i/e anestezionit

United Hospital

-
Prishtinë, Kosovë
United hospital l.l.c- hap konkurs për vend të lire pune në poziten: teknik/e i/e anestezionit detyrat dhe përgjegjësitë: kujdeset për mirëqenien e pacientit, informimi i pacientëve para operacionit të tyre që ka të bëj me detyrat e teknikut të anestezisë, posedimi i një kuptimi të thellë të efekteve anësore dhe rreziqeve që mund të shkak...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende vakante pune farmacist kohe e plote

Vende vakante pune farmacist kohe e plote dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane