Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Kohë e pjesshme (Fshij) Fshijini të gjitha

farmacist - Kohë e pjesshme

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 8 nga 8 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shpallje për punë për fizioterapeutë (tri pozita)

Adresa: kroi i bardh ë , lam. ii, nr. 35, tel: +383 38 54 28 29, e-mail: [email protected] prishtinë : 08/08/2022 shpallje për punë qendrakosovare për vetë-përkrahje (qkvp) është themeluar në vitin 2005 me qëllimtë i mplementimit të metodologjisë sëvetë-përkrahjes (vetë-ndihmës) me qëllim të intervenimit për trajtimin eçfarëdo problemi t ...

Kujdestar privat

Privat

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoje nje kujdestar (mashkull) per mirembajtjen e higjienes personale te nje plaku te moshuar, qe nuk eshte ne gjendje ti kryej nevojat personale vetem. pergjegjesit apo detyrat jane: -ndrrimi i pampersave 2 here ne dite, paradite dhe ne mbremje. -orari shume fleksibil, dhe rroga sipas marreveshjes. kerkohet nje punetor qe eshte banor n...

Psikolog/e

OJQ ''You Can Do

-
Prishtinë, Kosovë
Ojq "you can do” shpall konkurs të hapur për psikolog/e shpalljaështë e hapur nga 27.06.2022 deri me 11.07.2022 informatatë përgjithshme ojq “you can do” është një organizatëjo-qeveritare e cila është themeluar në qershor të vitit 2013. njihet meshkurtesën “ycd” ycd punon për personat me nevoja të veçanta,vizioni dhe misioni ynë është të ...

Spitali international hospital hap konkurs per 2 vende pune

International Hospital

-
Pejë, Kosovë
Spitali international hospital ne pejë, shpall konkurs per 2 vende pune. pozita e punës-infermiere ne jemi duke kerkuar dy infermiere te licensuara per tu kujdesur per pacientat tane, duke bere lehtesimin e sherimit te tyre sa me te shpejte. kandidatja ideale do te jete nje profesioniste e pergjegjshme dhe e trajnuar shume mire ne gjendje...

Kerkohet nje praktikante ne farmaci

Pharmacity

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkohet nje praktikante ne farmaci. me shume kontaktoni ne 049 412 799

Kerkoje teknike te farmacise

Pharmacity

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkohet teknike e farmacise ne lagjen emshir prishtine. te interesuarit te lajmrohen ne: 049 412 799

Teknike e licensuar e farmacise

Pharmacity

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkohet teknike e licensuar e farmacise ne prishtine per me shume kontaktoni ne: 049 412 799

Teknik medicinal

Pozita :teknik i mjeksise të gjithë kandidatët duhet të kenë: diplomen e fakultetit ose te shkollës së mesme; licencen për punë; te kene te deshmuar pervoje pune jo me pak se 6 muaj. te kene komunikim dhe aftesi te shkelqyeshme per pune. te interesuarit te lajmrohen ne kete numer kontaktues: gjysem orar

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende vakante pune farmacist kohe e pjesshme

Vende vakante pune farmacist kohe e pjesshme dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane