Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

farmacist - Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Farmacist/e dhe teknik/e te farmacise

SF FARMACIA

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania sf farmacia shpall konkurs për: 1 farmacist/e 1 teknik/e të farmacisë kandidati/ja duhet të: jet ë i/e diplomuar n ë farmaci licenca e pun ë s t ë ket ë p ë rvoj ë pune n ë barnatore aft ë si p ë r t ë punuar i/e pavarur n ë barnatore t ë jet ë i/e gatshme t ë punojn ë orar me nd ë rrimen ë barnatore njohja e gjuh ë s se huaj ë s...

Farmacist/e dhe teknik/e te farmacise

SF FARMACIA

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania sf farmacia shpall konkurs për: 1 farmacist/e 1 teknik/e të farmacisë kandidati/ja duhet të: jetë i/e diplomuar nëfarmaci licenca e punës të ketë përvojë pune në barnatore aft ë si p ë r t ë punuar i/e pavarur n ë barnatore të jetë i/e gatshme të punojnëorar me ndërrimenëbarnatore njohja e gjuhës se huaj është përparsi të jetë el...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende vakante pune farmacist te tjera

Vende vakante pune farmacist te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane