Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Mjekësi (Fshij) Fshijini të gjitha

farmacist - Mjekësi

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 62 rezultate (Këshilla për kërkim)

Farmacist/e & teknik/e të farmacisë

Bora Pharmacy

-
Prishtinë, Kosovë
Barnatorja bora pharmacy sh.p.k. në prishtinë shpall konkurs për: 1 teknik/e të farmacisë kriteret që duhen plotësuar: të ketë përvojë pune në barnatore; të ketë aftësi të shkëlqyeshme komunikuese, dëshirë për të mësuar dhe seriozitet në punë; të ketë aftësi për të punuar i/e pavarur; të jetë i/e gatshme të punojë në orar me ndërrime. 1 f...

Konkurs pune - e re

KASTRATI Group

-
Prishtinë, Kosovë
Kastrati pharmacy shpall konkurs pune për: teknike të farmacisë prishtinë-fushë kosovë dërgoni cv-në në emailin: [email protected] +383 49 331 184 (+viber) +383 49 752 779 kriteret: të kryer shkollën e mjeksisë në drejtimin farmaci ose të keni licensën e punës. përvoja e mëhershme e preferuar. kastrati pharmacy ofron kushte të rregulluara...

Audiometrist/e – infermier/e

Salus.tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Në kuadër të procesit të plotësimit të personelit spitali salus kërkon të punësojë infermier/e – audiometrist/e . kriteret përzgjedhëse janë: -diplomë bachelor ne infermieri. -të ketë aftësi të mira komunikimi dhe aftësi për të punuar në grup. -përvoja në punë përbën avantazh. -të jetë njohës i gjuhes italiane dhe angleze. procedura e apl...

Data entry - ambito farmaceutico

LIFE

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi life sh.p.k, libri informazione formazione educazione, società leader nel settore dell'editoria professionale specializzata nella pubblicazione, vendita e distribuzione, per corrispondenza o per mezzo di canali telefonici o digitali di prodotti in abbonamento come libri, riviste e corsi di formazione in ambito medico-scientific...

Mjek për aktivitetin e mjekësisë së punës

Salus.tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Në kuadër të procesit të plotësimit të personelit, spitali salus kërkon mjek për aktivitetin e mjekësisë së punës me kohë të plotë ose të pjesshme. karakteristikat për aplikantët janë : të jetë diplomuar në fushën e mjeksisë së përgjithshme të ketë eksperiencë pune dhe aftësi të mira bashkëpunuese. të njohë programet bazë kompjuterike njo...

Teknik/e i/e anestezionit

United Hospital

-
Prishtinë, Kosovë
United hospital l.l.c- hap konkurs për vend të lire pune në poziten: teknik/e i/e anestezionit detyrat dhe përgjegjësitë: kujdeset për mirëqenien e pacientit, informimi i pacientëve para operacionit të tyre që ka të bëj me detyrat e teknikut të anestezisë, posedimi i një kuptimi të thellë të efekteve anësore dhe rreziqeve që mund të shkak...

Medical representative

Dream Pharma

-
Besianë, Kosovë
Dream pharma sh.p.k është e specializuar në shpërndarjen dhe tregtimin e suplementeve ushqimore të cilësisë më të lartë për fertilitetin femëror dhe mashkullor, shtatzëninë, multivitamina për fëmijë etj. pozicioni: " medical representative " kërkohet: -të jetë e diplomuar në një nga degët e universitetit të mjekësisë ose të marketingut. -...

Infetmjere

Privat

-
Prishtinë, Kosovë
Cmimore e sherbimeve nè prishtine sherbimi dhénia e infuzionit (12 ero) dhènia e injeksionit (7 ero) heqje e kateterit urinar( 5 ero) pastrim i kateterit urinar (5 ero) matje e tensionit (4 ero) fraksiparina (5 ero) matia e glikemisè ( 4 ero) matje e parametrave (ta,p,spo2) (4 ero) whenie e lnsulines (4 ero ) pastrim i dekubitit (sipas vl...

Spitali international hap konkurs per mirëmbajtëse

Spitali international ne pejë, shpall konkurs per poziten “mirembajtese”, te interesuarat te na kontaktojne ne numrin +38349476446 ne viber!

Shpallje për punë për fizioterapeutë (tri pozita)

Adresa: kroi i bardh ë , lam. ii, nr. 35, tel: +383 38 54 28 29, e-mail: [email protected] prishtinë : 08/08/2022 shpallje për punë qendrakosovare për vetë-përkrahje (qkvp) është themeluar në vitin 2005 me qëllimtë i mplementimit të metodologjisë sëvetë-përkrahjes (vetë-ndihmës) me qëllim të intervenimit për trajtimin eçfarëdo problemi t ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende vakante pune farmacist mjekesi

Vende vakante pune farmacist mjekesi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane