Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Menaxher klienti (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

farmacist - Menaxher klienti

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Key account manager - e re

Partner.al

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi partner.al për njëklient prestigjoz ndërkombëtar kërkon të punësojë në shqiperi një key account manager detyrat  zhvillon tregun dhe maksimalizon numrin e klientëve;  ndërton marrëdhënie afatgjata e të qëndrueshme me pikat kyce të kontaktit sic janë mjekët e përgjithshëm, specialistët ose mjekët e spitaleve duke promovuar bra...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende vakante pune farmacist menaxher klienti

Vende vakante pune farmacist menaxher klienti dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane