Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Industri Farmaceutike (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

farmacist - Industri Farmaceutike

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Farmacist/e - e re

Non - Disclosed Client

-
Ferizaj, Kosovë
Konkurs pune kërkohet farmacist/e në ferizaj (ku së shpejti do të hapet barnatorja) kualifikimet: kandidatët duhet të kenë diplomë post-diplomatike (master) në fushën relevante. të posedojnë liçensën e farmacisë të lëshuar nga organi kompetent. njohja e gjuhes angleze. të kenë njohuri të shkëlqyera kompjuterike. për çdo info më shumë kont...

Shofer te distribuimit, biolog, inxhinier te makinerise, inxhinier te teknologjise ushqimore, toksikolog, prezantues mje... - e re

Dave Pharma

-
Prishtinë, Kosovë
Dave pharma, llc. shpall konkurs per vende të lira pune: shofer te distribuimit (1); biolog (m/f). (1); inxhinier te makinerise (1); inxhinier te teknologjise ushqimore (1); toksikolog (1); prezantues mjekesor per regjionin e prishtines. (m/f). (1); pergjegjesite: të krijoj relacione me klientë të rinj nga vizitat ne terren të identif...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende vakante pune farmacist industri farmaceutike

Vende vakante pune farmacist industri farmaceutike dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane