Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Agjent Shitje (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

farmacist - Agjent Shitje

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Key account manager

Evita Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi depo farmaceutike evita sh.p.k, kërkon të punësojë: key account manager detyrat • zhvillon tregun dhe maksimalizon numrin e klientëve; • ndërton marrëdhënie afatgjata e të qëndrueshme me pikat kyce të kontaktit sic janë mjekët e përgjithshëm, specialistët ose mjekët e spitaleve duke promovuar brandi-in dhe produktet e saj; • ar...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende vakante pune farmacist agjent shitje

Vende vakante pune farmacist agjent shitje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane