Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Vlorë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

farmacist - Vlorë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Farmaciste

Farmatech Shpk

-
Vlorë, Shqipëri
Farmatech shpk kerkon te punesoje nje farmaciste / farmacist me ose pa provim shteti ne qytetin e vlores. kontrata sipas kodit te punes ne fuqi dhe me rroge te kenaqshme. na dergoni cv ne adresen info@farmatech.net

Vlore, ofroj vend pune farmaciste

Farmatech Shpk

-
Vlorë, Shqipëri
Farmatech shpk kerkon te punesoje nje farmaciste / farmacist me provim shteti ne qytetin e vlores. mundesisht te kete eksperience me rimbursimin . kontrata sipas kodit te punes ne fuqi dhe me rroge te kenaqshme. na dergoni cv ne adresen info@farmatech.net + apliko

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende vakante pune farmacist vlore

Vende vakante pune farmacist vlore dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane