Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Tiranë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

farmacist - Tiranë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 28 rezultate (Këshilla për kërkim)

Farmacist - e re

Tiranë, Shqipëri
M&sons sh.p.k kerkon te punesoje farmacist ,turni i trete me / pa eksperience -kushte te mira pune -orari 23:00 deri me 7:00 -paga 6 muajt e pare eshte 45,000 per cdo informacion me shume kontaktoni numrin . afati i fundit i aplikimit: 31/04/2021 10:10

Kerkohet farmaciste/farmacist

Tiranë, Shqipëri
Farmaci one stop kerkon te punesoje farmaciste ose farmacist. paga e kenaqeshme. adresa bulevardi i ri i tiranes(paskuqan) afati i fundit i aplikimit: 20/03/2021 09:15

Tirane, ofroj vend pune mjek/farmacist - e re

Irisoft

-
Tiranë, Shqipëri
Irisoft education po kerkon mjeke/farmaciste te rinj per te punuar part time ne nje dyqan te bimeve medicinale. te gjithe te interesuarit jane te lutur te nisin nje email ne adresen: info@irisoft.al + apliko

Tirane, ofroj vend pune farmacist/e

Eneida Ajazi

-
Tiranë, Shqipëri
Farmaci amos, me vendndodhje ne rrugen dritan hoxha, tek rreth-rrotullimit zogu i zi, prane qendres tregtare "ring", kerkon farmacist/e me kohe te plote, per turnin e paradites ose me turne te alternuara. aplikantet kerkohen te kene minimumi nje vit eksperience pune. dita e diele eshte pushim dhe pagesa e negociueshme. te interesuarit mun...

Tirane, ofroj vend pune farmacist/e

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group, në emër të klientit të saj është duke rekrutuar kandidatë në pozicionin e farmacist/e. përgjegjësitë kryesore: kontrollon cilësinë e mallrave kontrollon cmimin e mallrave dhe faturimin korrekt të tyre fature,sistem,kuti bën mbylljen ditore të kasës dhe transmetimin e saj tregohet e gatshme për të bërë matjen e tensioni ...

Tirane, ofroj vend pune intership/farmacist

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group, në emër të klientit të saj, farmavitta është duke rekrutuar kandidatë në pozicionin e farmacist/ intership. përgjegjësitë kryesore: kontrollon cilësinë e mallrave kontrollon cmimin e mallrave dhe faturimin korrekt të tyre fature,sistem,kuti bën mbylljen ditore të kasës dhe transmetimin e saj tregohet e gatshme për të bë...

Tirane, ofroj vend pune farmacist/e

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group, në emër të klientit të saj është duke rekrutuar kandidatë në pozicionin e farmacist/e. përgjegjësitë kryesore: kontrollon cilësinë e mallrave kontrollon cmimin e mallrave dhe faturimin korrekt të tyre fature,sistem,kuti bën mbylljen ditore të kasës dhe transmetimin e saj tregohet e gatshme për të bërë matjen e tensioni ...

Tirane, ofroj vend pune farmacist/e

Salus.tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Shpallje vendi vakant në kuadër të procesit të plotësimit të personelit spitali salus kërkon farmacist/e për shërbimet spitalore me karakteristikat si më poshtë: diplome ne degën e farmacisë preferohet te kete eksperience në shërbimet spitalore aftesi te mira bashkepunuese qe te punoje ne grup. të ketë përvojë pune të paktën 3 vjeçare. të...

Tirane, ofroj vend pune farmacist, mjek, laburante

LISMEDICAL

-
Tiranë, Shqipëri
Lis medical shpk depoja jone faramceutike operon ne shqiperi prej 3 vjetesh ne sektorin e parafarmaceutikes. zgjerimi jone dhe hapja e departamentit te dermo-kozmetikes krijoi mundesine e vendeve te reja vakante te medical representative. kemi sjelle ne treg nje linje australiane unike, qe pervec se mirmbajtese eshte edhe trajtuese. ne ke...

Farmacist/e farmaci amos kerkon te zgjeroje stafin ne pozicionin:

Tiranë, Shqipëri
Farmaci amos kerkon te zgjeroje stafin ne pozicionin: me ose pa eksperience pune puna vetem diten e diele te kene provimin e shtetit shume e kenaqshme te interesuarit te dergojne cv ne adresen e mailit ose te kontaktojne ne nr e kontaktit ose whatsapp zogu i zi tiranë farmaciamos16@gmail.com 0682094142 me ose pa eksperience pune puna vete...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende vakante pune farmacist tirane

Vende vakante pune farmacist tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane