Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Sarandë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
  • Pa përcaktuar(2)
  • LIFE(1)
Kategoritë
Lloji

farmacist - Sarandë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Njoftim punësimi për farmacist/e në sarandë

Sarandë, Shqipëri
Kërkohet farmacist ose farmaciste me kohë të plotë ose të pjesshme në qytetin e sarandës. te interesuarit mund të kontaktojnë në numrin e telefonit 0695708959

Farmatech kerkon perfaqesues mjekesor ne sarande

Sarandë, Shqipëri
Farmatech shpk me seli ne tirane distributor eskluziv i markave me te njohura ne fushen e farmacise si lierac, phyto, jowae, curasept, curaprox etj, kerkon perfaqesues mjekesor per zonen sarandes kandidati/ja duhet te plotesoje kushtet e meposhtme: · te kete diplome universitare (mundesisht ne fushen e mjekesise/farmacise). · te zoteroje ...

Perfaqesues mjekesor ne sarande

LIFE

-
Sarandë, Shqipëri
Përshkrimi farmatech shpk me seli ne tirane distributor eskluziv i markave me te njohura ne fushen e farmacise si lierac, phyto, jowae, curasept, curaprox etj, kerkon perfaqesues mjekesor per zonen sarandes kandidati/ja duhet te plotesoje kushtet e meposhtme: · te kete diplome universitare (mundesisht ne fushen e mjekesise/farmacise). · t...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende vakante pune farmacist sarande

Vende vakante pune farmacist sarande dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane