Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Prishtinë (Fshij) Fshijini të gjitha

farmacist - Prishtinë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 31 rezultate (Këshilla për kërkim)

Teknik i farmacisë apo farmacist – katër (4) pozita

DM Consulting

-
Prishtinë, Kosovë
Dm consulting ështëkompani e rekrutimit dhe konsulencës e cila në mënyrë konstante ofron zgjidhjekreative dhe inovative në mënyrë që të burojë dhe rekrutojë vetëm top talentëpër klientët e saj. nëemër të një prej klientëve tanë, një kompani e suksesshme e prodhimit tëprodukteve farmaceutike në gjermani, kërkojmë të punësojmë: tekniki farm...

Infermiere - e re

PI QENDRA ESTETIKE

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkoj dy punëtore për klinike estetike, përparësi kanë infermieret dhe ato qe kanë përvojë pune ne estetikë . mund te dergoni cv ne esteteikapi@gmail.com piqendra estetik

Ndihmës infermier/e , praktikant/e - e re

Spitex KOSOVA

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune për "kujdesje për të sëmurë" kriteret : të përfunduar drejtimin e infermierisë ose para përfundimit vullnet për punë vigjilent ✔️pagë dinjitoze - ditore dërgoni cv tuaj në : 𝐩𝐫𝐢𝐬𝐡𝐭𝐢𝐧𝐚@𝐬𝐩𝐢𝐭𝐞𝐱-𝐤𝐨𝐬𝐨𝐯𝐚.𝐜𝐨𝐦 ose apliko online në : https://spitex-kosova.com/apliko

Ndihmës infermier/e, praktikant/e - e re

SpitexKOSOVA

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune për "kujdesje për të sëmurë" kriteret : ✔️të përfunduar drejtimin e infermierisë ose para përfundimit ✔️vullnet për punë ✔️vigjilent ✔️pagë dinjitoze - ditore dërgoni cv tuaj në :

Infermier/e, laborante/e, biokimist/e, specialist i mjekësisë familjare

Hoja

-
Prishtinë, Kosovë
Elita plus hap konkurs për pozitat më posht: infermier/e laborante/e biokimist/e specialist i mjekësisë familjare

Prishtinë, ofroj vend pune medical representative

E2 PARTNERS GROUP ALBAIA

-
Prishtinë, Kosovë
E2 partners group, në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar medical representative. përgjegjësitë kryesore: promovimi i produkteve farmaceutike në mënyrë profesionale (telefonata të drejtpërdrejta & shërbim klienti). njohje e produktit (njohje e plotë për të gjithë produktet që mban portofoli). marrëdhënie me klientin; ...

Teknik/e te laboratorit biokimik

Spitali Special Bahceci

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs për pranim në marrëdhënie pune pozita: teknik/e te laboratorit biokimik kualifikimi arsimor dhe profesional. licenca e punës përvoja e punës së paku 1 vit njohja e gjuhës angleze ose turke njohuri bazike të punës me kompjuter të përshtatet në orarin fleksibël të punës. aplikacionet të dërgohen në email: [email protected] ose të do...

Teknik/e i/e laboratorit biokimik

Spitali Special Bahceci

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs për pranim në marrëdhënie pune pozita: teknik/e i/e laboratorit biokimik kualifikimi arsimor dhe profesional. licenca e punës përvoja e punës së paku 1 vit njohja e gjuhës angleze ose turke njohuri bazike të punës me kompjuter të përshtatet në orarin fleksibël të punës. aplikacionet të dërgohen në email: kukaj@bahceci.com ose të d...

Farmaciste

Talent Network Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Https://www.talentnetwork-ks.com/en/job/farmaciste/ detyrat dhe përgjegjësitë duhet të ketë njohuri për sistemit te punes ne barnatore dhe përshtatjes së përshkrimit të mallit me doganën. të mbajë në kontakt kompanite farmaceutike dhe negocime të çmimeve. kontrollon furnizimet me barna dhe materiale shpenzuese duke përfshire të gjitha pro...

Vende të lira të punës (4)

Vatan Med

-
Prishtinë, Kosovë
Shpallje per vende pune (4) stomatolog; recepcioniste; esteticient; agjent i marketingut vatan med eshte shoqeri me pergjegjesi te kufizuar e themluar me 17.07.2019 e cila aktivitetin e saj kryesor ka mbjelljen e flokeve, stomatologji, dermatologjise, sherbime kozmetike dhe sherbime tjera te bukurise. vatan med sot ushtron aktivitetin e s...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende vakante pune farmacist prishtine

Vende vakante pune farmacist prishtine dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane