Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Mitrovicë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
  • Pa përcaktuar(1)
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

farmacist - Mitrovicë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ofroj pune per farmacist/e 41

Mitrovicë, Kosovë
Vital health group / ftojmë të gjithë të interesuarit të konkurojnë për pozitat e punës me lokacion në mitrovicë: 1x farmacist/e; 3x teknik/e të farmacisë. ne kërkojmë nga aplikuesit për farmacist/e si dhe teknik/e të farmacisë të kenë: - eksperiencë pune në barnatore; - të kenë diplomë nga shkolla e mesme e farmacisë për teknik/e, ndërsa...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende vakante pune farmacist mitrovice

Vende vakante pune farmacist mitrovice dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane