Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Lushnjë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(3)
Lloji
  • Pa përcaktuar(3)

farmacist - Lushnjë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Lushnje, ofroj vend pune farmacist/e

Kleviii11

-
Lushnjë, Shqipëri
Farmaci paolo ne qytetin e lushnjes kerkon te punesoje farmacist/e me kohe te plote. oferta qendron dhe per njerezit pa eksperience pune te meparshme ne farmaci. page baze : 600.000 leke te vjetra + bonuse ne baze te produktivitetit ne pune. 1 dite pushimi ne jave. kontrate pune + sigurime shoqerore te paguara te interesuarit te kontaktoj...

Farmaci paolo kerkon te punesoje farmacist/e

Lushnjë, Shqipëri
Farmaci paolo ne qytetin e lushnjes kerkon te punesoje farmacist/e me kohe te plote. oferta qendron dhe per njerezit pa eksperience pune te meparshme ne farmaci. page baze : 600.000 leke te vjetra + bonuse ne baze te produktivitetit ne pune. 1 dite pushimi ne jave. kontrate pune + sigurime shoqerore te paguara te interesuarit te kontaktoj...

Farmaci paolo kerkon te punesoje farmacist/e

Lushnjë, Shqipëri
Farmaci paolo ne qytetin e lushnjes kerkon te punesoje farmacist/e me kohe te plote. oferta qendron dhe per njerezit pa eksperience pune te meparshme ne farmaci. page baze : 600.000 leke te vjetra + bonuse ne baze te produktivitetit ne pune. 1 dite pushimi ne jave. kontrate pune + sigurime shoqerore te paguara te interesuarit te kontaktoj...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende vakante pune farmacist lushnje

Vende vakante pune farmacist lushnje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane