Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Lipjan (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

farmacist - Lipjan

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Mjek të përgjithshëm (2), specialist i pediatrisë, laborant - e re

Komuna e Lipjanit

-
Lipjan, Kosovë
Drejtorati për shëndetësi dhe përkujdesje sociale- qendra kryesore e mjeksisë familjare bazuar ne nenin 67 dhe 68 të ligjit për zyrtarë publik nr. 06/l-114, neni 8 të ligjit të punës nr. 03/l-121, udhëzimit administrativ nr.07/2017 për rregullimin e procedurave të konkursit në sektorin publik , neni 49 pika 49.2 të statutit të komunës së ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende vakante pune farmacist lipjan

Vende vakante pune farmacist lipjan dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane