Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Fier (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
  • Pa përcaktuar(1)
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

farmacist - Fier

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Aplikime per spitalin memorial fier mjeke

Fier, Shqipëri
Shpallje për punësimin e stafit të spitalit rajonal “memorial” fier me ngritjen e spitalit rajonal “memorial” në fier si projekt pilot, ministria e shëndetësisë dhe mbrojtjes sociale, shpall vende vakant për stafin e këtij spitali, si më poshtë: mjek kardiolog/hemodinamist 5 – mjek hematolog 1 – mjek nefrolog 1 – mjek endokrinolog 1 – mje...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende vakante pune farmacist fier

Vende vakante pune farmacist fier dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane