Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Ferizaj (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

farmacist - Ferizaj

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Farmacist/e & teknik/e e farmacisë

Nara Pharma

-
Ferizaj, Kosovë
Përvoja e punës do të j ët ë përparësi aplikoni në linkun e mëposhtëm https://form.jotform.com/211833967389875

Mjek/e familjar

KEG Clinic

-
Ferizaj, Kosovë
Konkurs pune keg clinic shpall konkurs pune për pozitën: mjek/e familjar (1) dërgoni cv-të tuaja, bashkangjitur kopjen e letërnjoftimit dhe një foto tuajën në email-in: [email protected] konkursi mbetet i hapur deri më datë 25.09.2021. vetëm dosjet e kompletuara do merren në shqyrtim. ju mirëpresim! 080090001 (thirr pa pagesë) afër termi...

Mjek/e familjar

KEG Clinic

-
Ferizaj, Kosovë
Konkurs pune keg clinic shpall konkurs pune për pozitën: mjek/e familjar (1) dërgoni cv-të tuaja, bashkangjitur kopjen e letërnjoftimit dhe një foto tuajën në email-in: [email protected] konkursi mbetet i hapur deri më datë 25.09.2021. vetëm dosjet e kompletuara do merren në shqyrtim. ju mirëpresim! 080090001 (thirr pa pagesë) afër termi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende vakante pune farmacist ferizaj

Vende vakante pune farmacist ferizaj dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane