Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Dragash (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

farmacist - Dragash

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Specjalist/e i/e gjinekologjisë - e re

Komuna e Dragashit

-
Dragash, Kosovë
Republika e kosovës - republika kosovo - republic of kosovo kuvendi komunal dragash-skupstina opśtina dragaś njësia për menaxhimin e burimeve njerëzore dragash, në bazë të nenit 67 dhe 68 të ligjit për zyrtarët publik nr. 06/l-114, komuna e dragash-it shpall: konkurs për plotësimin e vendeve të punës titulli i vendit të punës : specjalist...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende vakante pune farmacist dragash

Vende vakante pune farmacist dragash dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane