Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Dardanë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

farmacist - Dardanë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Teknik i mjekësis

AB

-
Dardanë, Kosovë
Kerkojm teknik medicional, femra dhe meshkuj. keto duehet ti keni: -diplom te fakulltetit ose shkolles se mesme ne kete drejtim - provoje pune ( e mirëseardhur) -deshire qe te jetoni ne gjermani keto ju ofrojme: -vize pune -banese dhe te gjitha gjerat elementare -vende pune te sigurte nese ke interesse na kontakto ne whatsapp

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende vakante pune farmacist dardane

Vende vakante pune farmacist dardane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane