Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Besianë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

farmacist - Besianë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Medical representative

Dream Pharma

-
Besianë, Kosovë
Dream pharma sh.p.k është e specializuar në shpërndarjen dhe tregtimin e suplementeve ushqimore të cilësisë më të lartë për fertilitetin femëror dhe mashkullor, shtatzëninë, multivitamina për fëmijë etj. pozicioni: " medical representative " kërkohet: -të jetë e diplomuar në një nga degët e universitetit të mjekësisë ose të marketingut. -...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende vakante pune farmacist besiane

Vende vakante pune farmacist besiane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane