Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:jonadeon (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

farmacist - jonadeon

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune farmacist

jonadeon

-
Tiranë, Shqipëri
Farmaci agimi kerkon te punesoj farmaciste me orar te plote , farmacite ndodhet ne hyrje te kombinatit ose ne unaz te re prane kafe oslo. orari i plote. pagesa mjaft e kenaqshme. per cdo informacion mund te komunikojme ne telefon ose ne email jona_dyrmishi@hotmail.com 0673044625 ose 0675668775 + apliko

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - farmacist jonadeon

Farmacist jonadeon dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane