Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Vermittlungsagentur Vita (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

farmacist - Vermittlungsagentur Vita

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Fizioterapi

Vermittlungsagentur Vita

-
Prishtinë, Kosovë
"vermittlungsagentur vita" kerkojm nje puntore per fizioterpi ne gjermani me kontrat pune , vendi i punes eshte i lir kontrata dhe puna mund te rregullohet shum shpejt dokumentat te cilat duhet te sjellni ne zyret tona jon keto: * diploma e shkolles se mesme ose lart * licensa e punes * ekstrakti i perkthyer ne gjuhen gjermane * njohja e ...

Infermier/e

Vermittlungsagentur Vita

-
Prishtinë, Kosovë
* mundesi punsimi per infermier/e ne gjermani* kerkohen 20 puntor/e urgjent * kualifikimet e nevojshme* shkolla e mesme e mjeksis e perfunduar * studime e larta ne vazhdimsi ose e kryer * njohja e gjuhes gjermane niveli b1 * licnesa e punes * foto te formatit te pasaportes * certefika e lindjes * kontrata dhe viza e punes pa pages

Konkurs pune ne gjermani ne te gjitha drejtimet

Vermittlungsagentur Vita

-
Prishtinë, Kosovë
Procedurat profesionale dhe njohja e diplomave ne te gjitha fushat mjekesore dhe ne te gjitha lendet emerohen ata qe kane nje diplome ne jemi nje agjensi gjermane qe kryen procesin e aplikimit per ju ne menyre profesionale pas njohjes me sukses nga shteti gjerman , ju garantojme nje pune ne republiken federale te gjermanise mund te na kon...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - farmacist vermittlungsagentur vita

Farmacist vermittlungsagentur vita dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane