Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Spitex KOSOVA (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

farmacist - Spitex KOSOVA

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Infermier dhe ndihmës infermier

Spitex KOSOVA

-
Deçan, Kosovë
'spitex kosova ' në deçan hap konkurs pune për : - infermier - ndihmës infermier kriteret për infermier : të përfunduar drejtimin e infermierisë eksperiencë pune patent shofer b vullnet për punë, i/e ndërgjegjshëm/e, i/e sinqert kriteret për ndihmës infermier : të përfunduar drejtimin e infermierisë ose para përfundimit. vullnet për punë,...

Ndihmës infermier/e , praktikant/e

Spitex KOSOVA

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune për "kujdesje për të sëmurë" kriteret : të përfunduar drejtimin e infermierisë ose para përfundimit vullnet për punë vigjilent ✔️pagë dinjitoze - ditore dërgoni cv tuaj në : 𝐩𝐫𝐢𝐬𝐡𝐭𝐢𝐧𝐚@𝐬𝐩𝐢𝐭𝐞𝐱-𝐤𝐨𝐬𝐨𝐯𝐚.𝐜𝐨𝐦 ose apliko online në : https://spitex-kosova.com/apliko

Kujdestare për pacient dhe të moshuar

Spitex KOSOVA

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune "kujdestare për 𝐩𝐚𝐜𝐢𝐞𝐧𝐭 dhe të 𝐦𝐨𝐬𝐡𝐮𝐚𝐫" kriteret: eksperiencë pune me të 𝐦𝐨𝐬𝐡𝐮𝐚𝐫 mosha deri në 𝟓𝟎 𝐯𝐣𝐞𝐭 gjinia - femër të interesuarat të kontaktojnë në: +𝟑𝟖𝟑 𝟒𝟗 𝟗𝟔𝟎 𝟎𝟎𝟏 (viber dhe whatsapp) ose 𝐩𝐫𝐢𝐬𝐡𝐭𝐢𝐧𝐚@𝐬𝐩𝐢𝐭𝐞𝐱-𝐤𝐨𝐬𝐨𝐯𝐚.𝐜𝐨𝐦

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - farmacist spitex kosova

Farmacist spitex kosova dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane