Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Spitali Special Bahceci (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

farmacist - Spitali Special Bahceci

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Teknik/e laboratori

Spitali Special Bahceci

-
Prishtinë, Kosovë
Kualifikimet e përgjithshme dhe përshkrimi i punës të diplomuar në departamentet e 'laboratorit mjekësor' të universiteteve, (mundësisht të sapodiplomuar) jo më shumë se 30 vjeç, aftësi të larta komunikuese, aftësi në programet e ms. office, të jetë i/e prirur për bashkëpunim dhe punë ekipore, i/e pështatshme me orarin fleksibël të punës,...

Teknik/e laboratori

Spitali Special Bahceci

-
Prishtinë, Kosovë
Kualifikimet e përgjithshme dhe përshkrimi i punës · të diplomuar në departamentet e ‘laboratorit mjekësor’ të universiteteve, (mundësisht të sapodiplomuar) · jo më shumë se 30 vjeç, · aftësi të larta komunikuese, · aftësi në programet e ms. office, · të jetë i/e prirur për bashkëpunim dhe punë ekipore, · i/e pështatshme me orarin fleksib...

Teknik/e te laboratorit biokimik

Spitali Special Bahceci

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs për pranim në marrëdhënie pune pozita: teknik/e te laboratorit biokimik kualifikimi arsimor dhe profesional. licenca e punës përvoja e punës së paku 1 vit njohja e gjuhës angleze ose turke njohuri bazike të punës me kompjuter të përshtatet në orarin fleksibël të punës. aplikacionet të dërgohen në email: [email protected] ose të do...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - farmacist spitali special bahceci

Farmacist spitali special bahceci dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane