Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Salus.tirana (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

farmacist - Salus.tirana

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Farmacist/e

Salus.tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Në kuadër të procesit të plotësimit të personelit, spitali salus kërkon farmacist/e për shërbimet spitalore me karakteristikat si më poshtë: -diplomë në degën e farmacisë -të ketë njohuri shumë të mira në përdorimin e excel-it dhe njohuri të mjaftueshme në programet e tjera kompjuterike. -të ketë përvojë pune të paktën 1 vjeçare, preferoh...

Tirane, ofrohet vend pune operator mjekësor

Salus.tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Në kuadër të procesit të plotësimit të personelit spitali salus kërkon operator mjekësor me karakteristikat si më poshtë: • të jetë diplomuar në fushën e mjekësisë së përgjithshmë ose infermierisë • të njohë programet bazë kompjuterike. • të jetë njohës i gjuhës italiane dhe angleze. procedura e aplikimit: kandidatët aplikues, deri në dat...

Audiometrist/e – infermier/e

Salus.tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Në kuadër të procesit të plotësimit të personelit spitali salus kërkon të punësojë infermier/e – audiometrist/e . kriteret përzgjedhëse janë: -diplomë bachelor ne infermieri. -të ketë aftësi të mira komunikimi dhe aftësi për të punuar në grup. -përvoja në punë përbën avantazh. -të jetë njohës i gjuhes italiane dhe angleze. procedura e apl...
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - farmacist salus tirana

Farmacist salus tirana dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane