Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Privat (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

farmacist - Privat

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Infetmjere

Privat

-
Prishtinë, Kosovë
Cmimore e sherbimeve nè prishtine sherbimi dhénia e infuzionit (12 ero) dhènia e injeksionit (7 ero) heqje e kateterit urinar( 5 ero) pastrim i kateterit urinar (5 ero) matje e tensionit (4 ero) fraksiparina (5 ero) matia e glikemisè ( 4 ero) matje e parametrave (ta,p,spo2) (4 ero) whenie e lnsulines (4 ero ) pastrim i dekubitit (sipas vl...

Kujdestar privat

Privat

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoje nje kujdestar (mashkull) per mirembajtjen e higjienes personale te nje plaku te moshuar, qe nuk eshte ne gjendje ti kryej nevojat personale vetem. pergjegjesit apo detyrat jane: -ndrrimi i pampersave 2 here ne dite, paradite dhe ne mbremje. -orari shume fleksibil, dhe rroga sipas marreveshjes. kerkohet nje punetor qe eshte banor n...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - farmacist privat

Farmacist privat dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane