Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Pharma One shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

farmacist - Pharma One shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Operatore farmaceutike

Pharma One shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Pharma one shpk kerkon te punesoje operatore per shitje produktesh farmaceutike. kerkesat: – preferohet te kene studiuar per bio-kimi, farmacist/e, ose te ngjashme me keto – te jete person i/e rregullt dhe korrekt – te kete komunikim shume te mire dhe te jete i/e motivuar gjate orarit te punes. – mosha deri ne 40 vjec – preferohen kandida...

Tirane, ofroj vend pune operatore farmaceutike

Pharma One shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Pharma one shpk kerkon te punesoje operatore per shitje produktesh farmaceutike. kerkesat: - preferohet te kene studiuar per bio-kimi, farmacist/e, ose te ngjashme me keto - te jete person i/e rregullt dhe korrekt - te kete komunikim shume te mire dhe te jete i/e motivuar gjate orarit te punes. - mosha deri ne 40 vjec - preferohen kandida...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - farmacist pharma one shpk

Farmacist pharma one shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane