Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:LIFE (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

farmacist - LIFE

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Data entry / ambito farmaceutico

LIFE

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi life sh.p.k, libri informazione formazione educazione società leader nel settore dell'editoria professionale specializzata nella pubblicazione, vendita e distribuzione, per corrispondenza o per mezzo di canali telefonici o digitali di prodotti in abbonamento come libri, riviste e corsi di formazione in ambito medico-scientifico...

Farmaciste

LIFE

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi farmatech shpk kerkon te punesoje nje farmaciste me orar te plote dhe me turne te alternuara. perparesi perben mesatarja dhe gjuhet e huaja. kontrata sipas kodit te punes ne fuqi. dergoni cv bashke me diplomen dhe listen e notave te: [email protected] cel. : 0696053528 shënime për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo cv-në ...

Perfaqesues mjekesor ne sarande

LIFE

-
Sarandë, Shqipëri
Përshkrimi farmatech shpk me seli ne tirane distributor eskluziv i markave me te njohura ne fushen e farmacise si lierac, phyto, jowae, curasept, curaprox etj, kerkon perfaqesues mjekesor per zonen sarandes kandidati/ja duhet te plotesoje kushtet e meposhtme: · te kete diplome universitare (mundesisht ne fushen e mjekesise/farmacise). · t...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - farmacist life

Farmacist life dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane