Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Klinika DaVinci (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

farmacist - Klinika DaVinci

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Klinika “davinci” është në proces rekrutimi për personel të kualifikuar për pozicionin “kordinatore zyre”.

Klinika DaVinci

-
Tiranë, Shqipëri
• të njohë dhe flasë shumë mirë gjuhën italiane dhe angleze. • aftesi të shkëlqyera komunikimi, fleksibilitet dhe sjellje e paragitje etike. • te jetë fleksibël në orare, sipas kontratës së punës. • njohuri shumë të mira kompjuterike, vecanërisht të paketës ms office. kandidatet e përzgjedhur do të kontaktohen për intervistë. aplikoni vet...

Klinika “davinci” është në proces rekrutimi për personel të kualifikuar për pozicionin “mjeke”.

Klinika DaVinci

-
Tiranë, Shqipëri
• eksperienca në fushën e dermatologjisë apo estetikës do të krijonte avantazh. • tè ketë mbaruar arsimin e lartë në profilin”mjekësi”. • të jetë i regjistruar tek urdhëri i mjekut. • të ketë licencën e ushtrimit të profesionit. • tè njohë dhe flasë shumë mirë gjuhën italiane dhe angleze. • pagë tepër të kënaqshme. • ambient pune tepër ko...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - farmacist klinika davinci

Farmacist klinika davinci dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane