Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:ITALIAN MARKET (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

farmacist - ITALIAN MARKET

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres, ofroj vend pune farmacist/e

ITALIAN MARKET

-
Durrës, Shqipëri
Farmaci "pharmalife" , me vendndodhje ne lagjen 17, durres, kerkon te punesoje farmacist/e. te interesuarit duhet te jene diplomuar ne degen farmaci. eksperienca ne pune perben avantazh. kushtet e punes dhe orari do te diskutohen gjate intervistes. ju ftojme te aplikoni duke derguar cv-ne tuaj ne adresen ersidhasanllari2@gmail.com ose kon...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - farmacist italian market

Farmacist italian market dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane