Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Histolab (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

farmacist - Histolab

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Teknik laborant/e

Histolab

-
Prishtinë, Kosovë
Laboratori histopatologjik histolab shpk shpall konkurs pune për: teknik laborant/e -të ketë licencën e punës - përvojë pune - e preferushme patent shoferi kategoria b. të gjithë kandidatët apo kandidatet e interesuar të dërgojnë cv-n e tyrë në [email protected] - afati për aplikim deri me: 07.05.2021

Teknik laborant/e

Histolab

-
Prishtinë, Kosovë
Histolab shpk shpall konkurs pune për: teknik laborant/e - të ketë licencën e punës - eksperience të punës - e preferushme patent shoferi kategoria b të gjithë të interesuarit apo interesuarat të dërgojnë cv-n e tyre në [email protected] afati për aplikim deri me: 07.05.2021

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - farmacist histolab

Farmacist histolab dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane