Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Fondacioni Zoja e Keshillit te Mire (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

farmacist - Fondacioni Zoja e Keshillit te Mire

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune farmacist/e

Avviso per la selezione di una farmacista la farmacia “idial” con la sede rruga e kavajes, tirana, intende a assumere una farmacista a tempo determinata. profilo professionale della posizione le competenze di base richieste sono: capacità tecnico-professionali propensione a porsi al servizio del cliente predisposizione alla vendita di pro...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - farmacist fondacioni zoja e keshillit te mire

Farmacist fondacioni zoja e keshillit te mire dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane