Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Fatjon 12 (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

farmacist - Fatjon 12

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune farmacist/e

Fatjon 12

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrojme vend pune, prane farmaci urgjenca 1,24h ne hyrje te spitalit amerikan 1, ne laprake. kushte mjaft te mira pune edhe page shume te kenaqeshme 70000-75000 lek/muaj + sigurime te paguara. me kohe te plote. eksperienca perben avantazh. gjuha e huaj: anglisht perben avantazh. ju mirpresim ! cel. : +355683918020

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - farmacist fatjon 12

Farmacist fatjon 12 dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane