Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Farmatech Shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

farmacist - Farmatech Shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Farmaciste

Farmatech Shpk

-
Vlorë, Shqipëri
Farmatech shpk kerkon te punesoje nje farmaciste / farmacist me ose pa provim shteti ne qytetin e vlores. kontrata sipas kodit te punes ne fuqi dhe me rroge te kenaqshme. na dergoni cv ne adresen info@farmatech.net

Vlore, ofroj vend pune farmaciste

Farmatech Shpk

-
Vlorë, Shqipëri
Farmatech shpk kerkon te punesoje nje farmaciste / farmacist me provim shteti ne qytetin e vlores. mundesisht te kete eksperience me rimbursimin . kontrata sipas kodit te punes ne fuqi dhe me rroge te kenaqshme. na dergoni cv ne adresen info@farmatech.net + apliko

Farmaciste

Farmatech Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Farmatech shpk kerkon te punesoje farmaciste/farmacist me provim shteti. pozicione te lira ne farmaci me orar te plote dhe turne te alternuara. kontrate e rregullt pune sipas kodit ne fuqi dhe paga e kenaqshme. na dergoni cv ne adresen: info@farmatech.net

Tirane, ofroj vend pune farmaciste

Farmatech Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Farmatech shpk kerkon te punesoje farmaciste/farmacist me provim shteti. pozicione te lira ne farmaci me orar te plote dhe turne te alternuara. kontrate e rregullt pune sipas kodit ne fuqi dhe paga e kenaqshme. na dergoni cv ne adresen: info@farmatech.net cel. : info@farmatech.net + apliko

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - farmacist farmatech shpk

Farmacist farmatech shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane