Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Farmacia Petal Pharma (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

farmacist - Farmacia Petal Pharma

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Farmacist/e

Farmacia Petal Pharma

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi petal pharma është një farmaci ku punohet me deshirë dhe përkushtim për ti ardhur në ndihmë pacientëve dhe klientëve. e ndodhur tek qendra "nobis", farmacia ka një klientel te zgjedhur si edhe një ambient pune mikprites dhe të vlersueshëm. ajo ofron një eksperiencë pune të përshtatshme për individët që dëshirojne të rriten prof...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - farmacist farmacia petal pharma

Farmacist farmacia petal pharma dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane