Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Farmaci Alan (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

farmacist - Farmaci Alan

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune farmacist

Farmaci Alan

-
Tiranë, Shqipëri
Pershendetje! farmaci alan me vendndodhie sauk, tirane kerkon te zgjeroje stafin me nje koleg/kolege farmacist me ose pa eksperienc pune. ~ ofrojme kushte te mira pune ~ turne te alternuara (e diskutueshme) ~ kohezgjatja 6-7 ore pune ~ paga ne varesi te eksperiences dhe performances ~ stafi bashkepunues he te komunikueshem ~ dita e diel p...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - farmacist farmaci alan

Farmacist farmaci alan dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane