Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Eneida Ajazi (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

farmacist - Eneida Ajazi

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune farmacist/e

Eneida Ajazi

-
Tiranë, Shqipëri
Farmaci amos, me vendndodhje ne rrugen dritan hoxha, tek rreth-rrotullimit zogu i zi, prane qendres tregtare "ring", kerkon farmacist/e me kohe te plote, per turnin e paradites ose me turne te alternuara. aplikantet kerkohen te kene minimumi nje vit eksperience pune. dita e diele eshte pushim dhe pagesa e negociueshme. te interesuarit mun...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - farmacist eneida ajazi

Farmacist eneida ajazi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane