Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Eli Shehu (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

farmacist - Eli Shehu

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune farmacist

Eli Shehu

-
Tiranë, Shqipëri
"nana" farma kerkon farmacist/e me orar te plote ose te pjesshem ne zonen e freskut,prane teleferikut,rr "muhamed deliu".paga e kenaqshme,eksperienca perben avantazh.kushte shume mira pune. nr tel/whatsapp: 0685778522 cel. : 0685778522

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - farmacist eli shehu

Farmacist eli shehu dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane