Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:ERCA (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
  • Pa përcaktuar(3)
Rajonet
  • Pa përcaktuar(3)
Kompanitë
Kategoritë

farmacist - ERCA

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Gjermani, ofroj vend pune infermiere

Ofertë e re punësimi në gjermani !! erca albania hap ofertën për punësim në pozicionin : ➡infermiere -diplomë + licencë ,njohuri të gjuhës gjermane niveli b2( e mbrojtur me certifikatë ). ➡ nd\infermiere – diplomë, njohuri të gjuhës gjermane niveli a2-b1( e mbrojtur me certifikatë ). mënyra e aplikimit :të gjithë të interesuarit mund të d...

Uae-dubai – abu dhabi, ofroj vend pune per infermiere.

Punësim i shpejtë dhe i sigurt ! erca albania kërkon të rekrutojë kandidatë në kompani te medha : *dubai infermiere -diplomë +licencë ,njohuri të gjuhës angleze . *abu dhabi infermiere-diplomë+ licencë, njohuri të gjuhës angleze. kompania siguron : akomodimin siguracionin shëndetësorë biletat e udhëtimit kontratë pune 2 vjecare me të drej...

Gjermani, ofroj vend pune infermiere

Mundësi punësimi infermiere në gjermani 🇩🇪 📣kandidatët duhet të jenë të pajisur me: -diplomë + licencë, -njohuri të gjuhës gjermane niveli b1 (e mbrojtur me certifikatë) 📣ofrohet për kandidatët: -asistencë në akomodim. -pagesa duke filluar nga 13 euro/ora. -asistencë nga punëdhënësi për pajisjen me licencë gjermane. -kursi i gjuhës gj...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - farmacist erca

Farmacist erca dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane