Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:BlueMagic Group (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

farmacist - BlueMagic Group

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Social media specialist

BlueMagic Group

-
Tiranë, Shqipëri
Job description at bluemagic group international a social media specialist is responsible for creating and publishing content on all our social media platforms, including facebook, twitter, instagram, tiktok, youtube and linkedin, with the aim of growing an audience, build brand awareness, and ultimately, boost sales. the goal is to gradu...

Business development manager

BlueMagic Group

-
Tiranë, Shqipëri
Bluemagic group international is looking for an ambitious and energetic business development manager to help us expand our company. the goal is to drive sustainable financial growth through boosting sales and forging strong relationships with clients. our business development manager must be a professional who is responsible for the growt...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - farmacist bluemagic group

Farmacist bluemagic group dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane