Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:BIO PARAFARMACIA FRANCEZE (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

farmacist - BIO PARAFARMACIA FRANCEZE

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune farmaciste per njesite e saj ne teg dhe ring center

BIO PARAFARMACIA FRANCEZE

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane,kerkohet farmacist/e. bio- parafarmacia franceze kerkon te punesoje farmacist/e me provim shteti per te dyja njesite e saj ne teg dhe ne ring center. te interesuarit te dergojne cv ne adresen e email: mirela.kola@parafarmacia.al theksojme qe vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen! faleminderit & pune te mbare! cel. : 0692...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - farmacist bio parafarmacia franceze

Farmacist bio parafarmacia franceze dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane