Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Avicena KS (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

farmacist - Avicena KS

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Specialist/e i/e biokimisë klinike - e re

Avicena KS

-
Prizren, Kosovë
Konkurs për plotësimin e vendit të punës avicena-ks sh.p.k titulli i vendit të punës: specialist ë i biokimisë klinike (prizren) detyrat kryesore të punës: kujdeset për kualitetin e shërbimeve laboratorike, përkujdeset për pajisjet laboratorike dhe rregullat për funksionimin e tyre, etika dhe qasja profesionale ndaj pacientëve dhe institu...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - farmacist avicena ks

Farmacist avicena ks dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane