Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Alida Jata (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

farmacist - Alida Jata

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Infermiere

Alida Jata

-
Tiranë, Shqipëri
Pershendetje, ofrohet vend pune per infermier ne gjermani, ne zonen e stuttgartit. kushtet: 1. shkolle e larte per infermieri2. te zoteroje gjuhen gjermane ne nivel b1 ose b2 ( goethe ose ösd)3. me ose pa eksperience/ me experience do ishte avantazhofrohet1. kontrate e perhershme2. ofrohet mbeshtetje ne strehim3. rroga baze 2000€+zuschläg...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - farmacist alida jata

Farmacist alida jata dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane