Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:AlbaniaTopTalent (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
  • Pa përcaktuar(1)
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

farmacist - AlbaniaTopTalent

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Farmacist/farmaciste

AlbaniaTopTalent

-
Shqipëri
Kerkohet farmaciste / farmacist per zonen e kamzes orari 9:00 - 18 :00 kontrate e rregullt pune sipas kodit ne fuqi dhe paga e kenaqshme. na dergoni cv ne adresen: a lbaniatoptalent@gmail.com + apliko

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - farmacist albaniatoptalent

Farmacist albaniatoptalent dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane