Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Albania Punesim (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
  • Pa përcaktuar(2)
Rajonet
  • Pa përcaktuar(2)
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

farmacist - Albania Punesim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Infermiere ne gjermani

Ofrohet vend pune si infermier per perkujdesin ndaj moshes se trete! per nje qender kujdesi ne gjermani, kerkohen 2 infermier me nivel gjuhe b1 ose b2 te mbrojtur. per me shume detaje na kontaktoni ne numrin e meposhtem, vetem ne whatsapp: 00355692177335

Ausbildung

Mundesi shkollimi (ausbildung) per pozicionin infermier! prioritet vetem personat qe dine gjuhen gjermane dhe e kane te mbrojtur, minimalisht nivelin a2. gjate periudhes se shkollimit kandidateve ju ofrohet page mujore. per info me te detajuar per pagen, vendin dhe kushtet e tjera te shkollimit, jeni te lutur te kontaktoni ne numrin e mep...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - farmacist albania punesim

Farmacist albania punesim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane