Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Akat Ortomedica (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

farmacist - Akat Ortomedica

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Farmaciste/ farmacist (1)

Akat Ortomedica

-
Prizren, Kosovë
Spitali ortopedik “akat ortomedica”, spitali special për ortopedi dhe kirurgji i licencuar nga ministria e shëndetësisë shpall,konkurs për pranimin në punë farmaciste/ farmacist (1) kritere të përgjithshme: te posedoni kualifikimin perkates dhe licensimin nga ana e msh per vendin e punes per te cilin konkuroni. te jeni te afte te aplikoni...

Farmacist/te ose mjek/mjeke e përgjithshme (1)

Akat Ortomedica

-
Prizren, Kosovë
Spitali “akat ortomedica”, spitali special për ortopedi dhe kirurgji i licencuar nga ministria e shëndetësisëshpall konkurs për pranimin në punëfarmacist/te ose mjek/mjeke e përgjithshme (1) kritere të përgjithshme: te posedoni kualifikimin perkates dhe licensimin nga ana e msh per vendin e punes per te cilinkonkuroni. te jeni te afte te ...

Farmacist/te ose mjek/mjeke e përgjithshme (1)

Akat Ortomedica

-
Prizren, Kosovë
Spitali “akat ortomedica”, spitali special për ortopedi dhe kirurgji i licencuar nga ministria e shëndetësisë shpall,konkurs për pranimin në punë farmacist/te ose mjek/mjeke e përgjithshme (1) kritere të përgjithshme: te posedoni kualifikimin perkates dhe licensimin nga ana e msh per vendin e punes per te cilin konkuroni. te jeni te afte ...

Instrumentar/e te salles operative

Akat Ortomedica

-
Prizren, Kosovë
Spitali ortopedik “akat ortomedica”, spitali special për ortopedi i licencuar nga ministria e shëndetësisë shpall,konkurs për pranimin në punë instrumentar/e te salles operative kritere të përgjithshme: pozicioni: (2) kandidatet duhet te plotesojne kerkesat e meposhtme: • licence e punes nga ministria e shendetesise; • preferohet pervoje ...

Infermier/e te salles operative

Akat Ortomedica

-
Prizren, Kosovë
Spitali ortopedik “akat ortomedica”, spitali special për ortopedi i licencuar nga ministria e shëndetësisë shpall,konkurs për pranimin në punë infermier/e te salles operative kritere të përgjithshme: pozicioni: (2) kandidatet duhet te plotesojne kerkesat e meposhtme: • licence e punes nga ministria e shendetesise; • preferohet pervoje pun...

Teknik/e laborant/e

Akat Ortomedica

-
Prizren, Kosovë
Spitali ortopedik “akat ortomedica”, spitali special për ortopedi i licencuar nga ministria e shëndetësisë shpall,konkurs për pranimin në punë teknik/e laborant/e kritere të përgjithshme: pozicioni: (1) kandidatet duhet te plotesojne kerkesat e meposhtme: • licence e punes nga ministria e shendetesise; • preferohet pervoje pune minimumi 2...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - farmacist akat ortomedica

Farmacist akat ortomedica dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane