Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:ARS Dent (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

farmacist - ARS Dent

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente e stomatologut

ARS Dent

-
Prishtinë, Kosovë
Apliko për tu bërë pjesë e ekipit tonë. teknike ose infermiere e stomatologjisë. kualifikimet e kërkuara për këtë pozitë janë: të ketë të përfunduar shkollën e mjekësis. të jetë e licensuar. përvoja e mëhershme në pozitën e njejtë aftësi në punë ekipore.

Asistente e stomatologut

ARS Dent

-
Prishtinë, Kosovë
Apliko per tu bërë pjesë e ekipit tonë. teknike ose infermiere e stomatologjisë . kualifikimet e kërkuara për këtë pozitë janë: të ketë të përfunduar shkollën e mjekësisë. të jetë e licensuar. përvoja e mëhershme në pozitën e njejtë aftësi në punë ekipore.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - farmacist ars dent

Farmacist ars dent dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane