Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:ALXHER SERVICES (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

farmacist - ALXHER SERVICES

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Punesim ne united kingdom

ALXHER SERVICES

-
Tiranë, Shqipëri
Al xher services hap vende vakante per punesim ne uk me kontrate 1-vjecare. kandidatet duhet te zoterojne dokumenta te nje shteti te eu dhe te njohin gjuhen angleze me te folur dhe ne te shkruajtur. ofrohet : - kontrate pune minimalisht 1-vjecare - page mujore 1400£ per 8 ore ne dite / 5 dite ne jave - mundesi per ore shtese per aplikime ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - farmacist alxher services

Farmacist alxher services dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane