Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

farmacist

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 98 rezultate (Këshilla për kërkim)

Farmacist/e

Salus.tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Në kuadër të procesit të plotësimit të personelit, spitali salus kërkon farmacist/e për shërbimet spitalore me karakteristikat si më poshtë: -diplomë në degën e farmacisë -të ketë njohuri shumë të mira në përdorimin e excel-it dhe njohuri të mjaftueshme në programet e tjera kompjuterike. -të ketë përvojë pune të paktën 1 vjeçare, preferoh...

Tirane, ofrohet vend pune farmacist/e

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group, në emër të klientit të saj është duke rekrutuar kandidatë në pozicionin e farmacist/e. përgjegjësitë kryesore: kontrollon cilësinë e mallrave kontrollon cmimin e mallrave dhe faturimin korrekt të tyre fatu,sistem,kuti bën mbylljen ditore të kasës dhe transmetimin e saj tregohet e gatshme për të bërë matjen e tensionigja...

Tirane, ofrohet vend pune farmacist/e

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group, në emër të klientit të saj është duke rekrutuar kandidatë në pozicionin e farmacist/e. përgjegjësitë kryesore: kontrollon cilësinë e mallrave kontrollon cmimin e mallrave dhe faturimin korrekt të tyre fatu,sistem,kuti bën mbylljen ditore të kasës dhe transmetimin e saj tregohet e gatshme për të bërë matjen e tensionigja...

Tirane, ofrohet vend pune farmacist/e

MarlisShop

-
Tiranë, Shqipëri
Farmaci eljo`s, perballe spitalit ushtarak, kerkon te punesoje farmacist/e me kohe te plote ose te pjesshme. aplikuesit preferohen me eksperience. kushte te kenaqshme pune dhe staf i mireorganizuar. paga e diskutueshme ne baze te rrethanave. numri i kontaktit: 0692231455 cel. : 355692231455 cel. : 355692231455 whatsapp

Tirane, ofrohet vend pune farmacist/e

Pharma zen

-
Tiranë, Shqipëri
Pharma zen kerkon te punesoj farmacist/e te diplomuar. part time: 17:00-21:00, full time: 08:00-16:00. paga dhe kushtet e punes shume te kenaqshme. adresa: rruga “kont urani”, tirane. cel:0693177868. whatsapp pharma zen kerkon te punesoj farmacist/e te diplomuar. part time: 17:00-21:00, full time: 08:00-16:00. paga dhe kushtet e punes shu...

Kerkoj farmacist per turnin e trete

Tiranë, Shqipëri
Farmacia m& sons kerkon farmacist per turnin e trete kerkesat :te kete mbaruar fakultetin e farmacise mundesisht me provim urdheri paga 80000 leke te reja ne muaj nje dite ne jave pushim orari 23-7:30 afati i fundit i aplikimit: 05/05/2024 09:47

Durres, ofroj vend pune farmacist/e

E2 Partners

-
Durrës, Shqipëri
E2 partners group, në emër të klientit të saj është duke rekrutuar kandidatë në pozicionin e farmacist/e ne qytetin e durresit. përgjegjësitë kryesore: kontrollon cilësinë e mallrave kontrollon cmimin e mallrave dhe faturimin korrekt të tyre fature,sistem,kuti bën mbylljen ditore të kasës dhe transmetimin e saj tregohet e gatshme për të b...

Tirane, ofroj vend pune farmacist/e

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group, në emër të klientit të saj është duke rekrutuar kandidatë në pozicionin e farmacist/e. përgjegjësitë kryesore: kontrollon cilësinë e mallrave kontrollon cmimin e mallrave dhe faturimin korrekt të tyre fature,sistem,kuti bën mbylljen ditore të kasës dhe transmetimin e saj tregohet e gatshme për të bërë matjen e tensioni ...

Durres, ofroj vend pune farmacist/e

E2 Partners

-
Durrës, Shqipëri
E2 partners group, në emër të klientit të saj është duke rekrutuar kandidatë në pozicionin e farmacist/e ne qytetin e durresit. përgjegjësitë kryesore: kontrollon cilësinë e mallrave kontrollon cmimin e mallrave dhe faturimin korrekt të tyre fature,sistem,kuti bën mbylljen ditore të kasës dhe transmetimin e saj tregohet e gatshme për të b...

Tirane, ofrohet vend pune farmacist/e

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group, në emër të klientit të saj është duke rekrutuar kandidatë në pozicionin e farmacist/e. përgjegjësitë kryesore: kontrollon cilësinë e mallrave kontrollon cmimin e mallrave dhe faturimin korrekt të tyre fatu,sistem,kuti bën mbylljen ditore të kasës dhe transmetimin e saj tregohet e gatshme për të bërë matjen e tensionigja...
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende vakante pune farmacist

Vende vakante pune farmacist dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane